![]() |
|
![]() |
||
|
||||
![]() |
לא. חלב עולה 4.90 ובדרך כלל יש בבית בכל מקרה. חדש עולה יותר. |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
||
|
||||
![]() |
וואללה. זה באמת היה משתלם, אם זה היה עובד. | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
||
|
||||
![]() |
עט חדש (לא חייבים דווקא כזה: http://www.joon.com/display_collection.php?id=352&am...) ניתן להשיג גם בפחות מ 4.90 | ![]() |
![]() |
![]() |
חזרה לעמוד הראשי | המאמר המלא |
מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים | |
![]() |
© כל הזכויות שמורות |